Rezultati

Dobitniki priznanj

Kategorija naravna manikira

Predsednica komisije: Mojca JANEŽIČ
Sodnice: Zlatka BRODIE, Ivana ŠIMUNEC GEDALJA, Lara KORITNIK
Krožna sodnica: Mojca POLAJŽER

DESEŽEK TEKMOVALKA MODEL MENTORICA ŠOLA
1. mesto Amina MUJKANOVIĆ Maja OREŠNIK Anja ROGELJ SŠFKZ, Ljubljana
2. mesto Nina VOLK Janja HUDOKLIN Sabina ŠPOLJAR ŠC Novo mesto, Srednja zdravstvena in kemijska šola
2. mesto Sara ROGAN Sara BAKAN Doroteja GABOR SZŠ Murska Sobota
4. mesto Tjaša KAVAŠ Anja POLIČNIK Petra MRHAR Srednja šola Izola
5. mesto Damjana KUMP Sara ZRIM Barbara STOPAR ŠC Novo mesto,
Višja strokovna šola, kozmetika

Kategorija permanentno lakiranje

Predsednica komisije: Mojca JANEŽIČ
Sodnice: Zlatka BRODIE, Ivana ŠIMUNEC GEDALJA, Lara KORITNIK
Krožna sodnica: Mojca POLAJŽER

DESEŽEK TEKMOVALKA MODEL MENTORICA ŠOLA
1. mesto Vesna BRUNEC Tajda RUPIČ Barbara STOPAR ŠC Novo mesto,
Višja strokovna šola, kozmetika
1. mesto Jerca GREBENC Lea KOVAČ Barbara STOPAR ŠC Novo mesto,
Višja strokovna šola, kozmetika
3. mesto Klavdija ZAKRAJŠEK Trina KUNST Mateja JUSTINEK ŠC Novo mesto,
Višja strokovna šola, kozmetika
4. mesto Maruša LAZIČ Tinkara KOCJANČIČ Anja ROGELJ SŠFKZ, Ljubljana
5. mesto Neja DOLINŠEK Aleksandra HUTEVEC Barbara STOPAR ŠC Novo mesto,
Višja strokovna šola, kozmetika
5. mesto Tjaša KOŠTOMAJ Patricija BIDER REITER Sonja CESAR Srednja zdravstvena šola Celje

Kategorija ličenje na temo Fashion glamour

Predsednik komisije: Luka Mirjan SIMŠIČ
Sodnice: Maja ŠUŠNJARA GABOR, Nea LIKAR, Lara KORITNIK
Krožna sodnica (ocenjevanje prostora): Katerina GREGO

DESEŽEK TEKMOVALKA MODEL MENTORICA ŠOLA
1. mesto Nina GRČAR Maša KRIVEC Mateja JUSTINEK ŠC Novo mesto,
Višja strokovna šola, kozmetika
2. mesto Simona GOLOB Jasmina MATJAŠIČ Sabina ŠPOLJAR ŠC Novo mesto, Srednja zdravstvena in kemijska šola
3. mesto Veronika KURINČIČ Maša JERMAN Sabina TURŠIČ SŠFKZ, Ljubljana
4. mesto Karin RAŽMAN Tina Liza GRLJ Petra MRHAR/ Kati GROM Srednja šola Izola
5. mesto Hana URATARIČ Žak ČEPELNIK Karmen PAVRIČ KONUŠEK Srednja zdravstvena šola Celje

Kategorija celostna podoba na temo Antični stripovski junak

Predsednik komisije: Luka Mirjan SIMŠIČ
Sodnice: Ivana ŠIMUNEC GEDALJA – nohti, Nea LIKAR, Urška BIZJAK
Krožna sodnica (ocenjevanje prostora): Tadeja ŠTERK

DESEŽEK SKUPINA MODEL MENTORICA ŠOLA
1. mesto ANTIČNA NIMFA
Špela IVANUŠA
Teja KOVAČEVIČ
Sara MANDELJ
Nataly MOZETIČ
Urška HUDOKLIN Mateja JUSTINEK ŠC Novo mesto,
Višja strokovna šola, kozmetika
2. mesto RIMLJANKA
Mateja GOVEKAR
Lena HOČEVAR
Urška JANEZIČ
Natali OBLAK
Anja IVANOVIĆ Petra MRHAR/ Kati GROM Srednja šola Izola
3. mesto MEDUZA
Katja CAJZEK
Nastja GLINŠEK
Julija KNEZ
Špela ŠPEH
Tjaša VRŠČAJ Marija BEC Srednja zdravstvena šola Celje
4. mesto BOJEVNIŠKA BOGINJA
Polona BIZJAK
Lea BOLE
Lina MATJAŠIČ
Monika PERME
Anja PETRIČ Anja ROGELJ Srednja šola za farmacijo, kozmetiko in zdravstvo, Ljubljana
5. mesto LEPA VENERA
Katja BABIČ
Barbara GRUŠOVNIK
Manja KANCLER
Tamara POLANEC
Sara BERISHA Ksenija PEHLIČ SIMONČIČ Srednja zdravstvena in kozmetična šola Maribor

Organizatorji

Srednja šola za farmacijo, kozmetiko in zdravstvo

Akademija studio lepota

Make-up artist center