Učitelji

Govorilne ure, zadolžitve in kontaktni podatki učiteljev

ZBORNICA

01 300 72 42
01 300 72 43
BANKO, Jaka
Predmeti:
FIZ
Zadolžitve:
-
Govorilne ure:
SR 10.30-11.15
CERAR, Aleš
Predmeti:
MGN, FIP, TOP, IZP
Zadolžitve:
mentor dijaške skupnosti
Govorilne ure:
ČE 7.35-8.20
CIGULA, Mateja
Predmeti:
UME
Zadolžitve:
razredničarka 1. Fc, koordinatorka kulturnih dejavnosti
Govorilne ure:
TO 15.45-16.30
CIMPERMAN, Saša
Predmeti:
ŠVZ
Zadolžitve:
razredničarka 1. Fa
Govorilne ure:
ČE 12.10-12.55
ČALIĆ, Petra
Predmeti:
MAT, IKT
Zadolžitve:
razredničarka 3. Za
Govorilne ure:
ČE 13.00-13.45
ČERIN, Marija
Predmeti:
OZD, ILS, PMF
Zadolžitve:
 org. PUD v prog. FT
Govorilne ure:
PO 9.15-10.00
DIMNIK, Zdenka
Predmeti:
ZGO, GEO
Zadolžitve:
razredničarka 2. Za
Govorilne ure:
PO 15.45-16.30
DOBERŠEK, Helena
Predmeti:
ANG
Zadolžitve:
razredničarka 4. Kb
Govorilne ure:
SR 9.15-10.00
DRENIK TROP, Polona
Predmeti:
POD, VZD, TPP
Zadolžitve:
razredničarka 2. Kb
Govorilne ure:
TO 10.30-11.15
ERJAVEC, Bojan
Predmeti:
MGN, FIP, TOP, IZP
Zadolžitve:
-
Govorilne ure:
ČE 13.50-14.35
FABJAN, Simon
Predmeti:
FIP, DAP, IZP
Zadolžitve:
organizator PUD v programu ZT
Govorilne ure:
TO 11.15-12.05
FERLIC, Karla
Predmeti:
NEM
Zadolžitve:
-
Govorilne ure:
PO 10.30-11.15
FORTE, Romana
Predmeti:
ANG
Zadolžitve:
razredničarka 4. Fa
Govorilne ure:
TO 14.55-15.40
GABROVŠEK, Ljubica
Predmeti:
OZD, KIZ, SKO, PMF
Zadolžitve:
razredničarka 3. Fb
Govorilne ure:
PE 9.15-10.00
GOLC, Lidija
Predmeti:
SLO
Zadolžitve:
razredničarka 1. Za, koordinatorka kulturnih dejavnosti
Govorilne ure:
PE 9.15-10.00
GORJAN, Alenka
Predmeti:
BIO, SOM, KBK, ZVP, ZVZ
Zadolžitve:
razredničarka 1. Ka
Govorilne ure:
TO 13.50-14.35
GRADIŠAR, Tina
Predmeti:
KEM, PRA-LDF, ZMT-KEM
Zadolžitve:
razredničarka 1. Zb
Govorilne ure:
PE 11.20-12.05
GRGUR, Vesna
Predmeti:
MBE, MMB, IVB
Zadolžitve:
 razredničarka 4. L, org. PUD TLB
Govorilne ure:
SR 15.45-16.30
HABE, Bernarda
Predmeti:
LHT, FKM, IVB
Zadolžitve:
Koordinatorka raziskovalnega dela
Govorilne ure:
PE 8.25-9.10
HAFNER, Marijan
Predmeti:
MAT
Zadolžitve:
razrednik 4. Zb
Govorilne ure:
PE 12.10-12.55
HORVAT, Ksenija
Predmeti:
SLO
Zadolžitve:
razredničarka 3. Zb
Govorilne ure:
ČE 8.25-9.10
HORZELENBERG, Mirjam
Predmeti:
MAT
Zadolžitve:
-
Govorilne ure:
TO 11.20-12.05
Jeromen Vesna
Predmeti:
MAT
Zadolžitve:
-
Govorilne ure:
SR 13.50-14.35
KIRBIŠ SREBOTNIK, Irena
Predmeti:
PRA-LTP
Zadolžitve:
-
Govorilne ure:
/  
KOČEVAR KORBAR, Mojca
Predmeti:
ANG
Zadolžitve:
-
Govorilne ure:
ČE 11.20-12.05
KOGOVŠEK GRUBELIĆ, Darja
Predmeti:
KNO, KNT, LIČ, PED, MAN, MAS, KNE
Zadolžitve:
razredničarka 3. Kb, organizatorka PUD v programu KT
Govorilne ure:
ČE 11.20-12.05
KOLMANČIČ ŠUŠTAR, Mateja
Predmeti:
KNO, KNT, LIČ, PED, MAN, MAS, VEL
Zadolžitve:
razredničarka 1. Kb, koordinatorka za  CIDESCO
Govorilne ure:
PO 12.05-12.55
KOPČAVAR, Viljemka
Predmeti:
GEN, SOM, KBK, ANF, BIO
Zadolžitve:
-
Govorilne ure:
PO 10.30-11.15
KORITNIK, Jurij
Predmeti:
SLO
Zadolžitve:
-
Govorilne ure:
PE 9.15-10.00
KUJAVEC, Darinka
Predmeti:
ŠVZ
Zadolžitve:
razredničarka 1. Fb
Govorilne ure:
PO 10.30-11.15
LAPUH, Ida
Predmeti:
RDN, BIO, VZD
Zadolžitve:
-
Govorilne ure:
SR 11.20-12.05
LAVRIČ, Vesna
Predmeti:
SLO
Zadolžitve:
razredničarka 2. Fa
Govorilne ure:
TO 9.15-10.00
LETONJA, Jasmina
Predmeti:
FIP, DAP, IZP
Zadolžitve:
-
Govorilne ure:
TO 11.20-12.05
LUŠINA, Branko
Predmeti:
ŠVZ
Zadolžitve:
razrednik 2. Fc , mentor ŠŠD
Govorilne ure:
TO 10.30-11.15
MAGDEVSKI, Zlatko
Predmeti:
IKT
Zadolžitve:
razrednik 4. Fc
Govorilne ure:
ČE 10.30-11.15
MAJDIČ, Tilen
Predmeti:
MGN, FIP, TOP, IZP
Zadolžitve:
-
Govorilne ure:
ČE 7.35-8.20
MALEŠIČ, Darja
Predmeti:
Zadolžitve:
Govorilne ure:
PO 13.00-13.45
MARKELJ, Neja
Predmeti:
ŠVZ
Zadolžitve:
razredničarka 3. Fa
Govorilne ure:
TO 8.25-9.10
MLAKAR MEDVED, Manja
Predmeti:
VZD, MBE
Zadolžitve:
tajnica ŠMK, organizatorka izrednega izobraževanja
Govorilne ure:
ČE 9.15-10.00
01 300 72 56
MOLEK, Uroš
Predmeti:
MGN, FIP, TOP, IZP
Zadolžitve:
-
Govorilne ure:
ČE 13.50-14.35
NOVOSELEC, Mojca
Predmeti:
MAT
Zadolžitve:
razredničarka 2. Fb
Govorilne ure:
TO 8.25-9.10
OŽBOLT, Karmen
Predmeti:
ANG
Zadolžitve:
razredničarka 1. L
Govorilne ure:
TO 14.45-15.40
PERGER, Alenka
Predmeti:
ANG
Zadolžitve:
-
Govorilne ure:
TO 14.45-15.40
PERINČIČ MANFREDA, Jasna
Predmeti:
MGN, FIP, DAP, IZP
Zadolžitve:
-
Govorilne ure:
PO 12.10-12.55
PETEK, Angela
Predmeti:
FIZ
Zadolžitve:
-
Govorilne ure:
ČE 15.45-16.30
01 300 72 52
PETKOVŠEK, Tina
Predmeti:
PSI, KOM
Zadolžitve:
-
Govorilne ure:
ČE 8.25-9.10
POVHE LENART, Sabina
Predmeti:
KEM, PRA-LDF, FKM
Zadolžitve:
razredničarka 3. L
Govorilne ure:
PE 11.20-12.05
PRIJATELJ, Nadja
Predmeti:
RDN, ILS
Zadolžitve:
-
Govorilne ure:
TO 14.55-15.40
ROGELJ, Anja
Predmeti:
KNO, KNT, LIČ, PED, MAN, MAS, VEL
Zadolžitve:
razredničarka 3. Ka
Govorilne ure:
PE 11.20-12.05
RUPNIK, Andreja
Predmeti:
KEM, FKM, PRA-LDF, SKO-KEM
Zadolžitve:
razredničarka 3. Fc
Govorilne ure:
TO 15.45-16.30
SEDLAR, Valerija
Predmeti:
ZMT, FIP, TOP, DAP, IZP
Zadolžitve:
razredničarka 4. Za
Govorilne ure:
ČE 14.55-15.40
SERNEC, Kristina
Predmeti:
BAF, BIO, ANF, VZD
Zadolžitve:
-
Govorilne ure:
PE 10.30-11.15
SVOLJŠAK MEŽNARŠIČ, Irena
Predmeti:
KIZ, KIK
Zadolžitve:
pomočnica ravnateljice
Govorilne ure:
TO 14.55-15.40
01 300 72 50
ŠILC, Maja
Predmeti:
SKO, KIZ, SOM, KBK
Zadolžitve:
-
Govorilne ure:
ČE 10.30-11.15
ŠIMIC ZORE, Marta
Predmeti:
MGN, FIP, TOP, IZP
Zadolžitve:
-
Govorilne ure:
ČE 7.35-8.20
ŠTRALLEGER, Silvo
Predmeti:
AZD, OZD, LDF
Zadolžitve:
-
Govorilne ure:
PE 12.10-12.55
ŠVEGL, Matej
Predmeti:
ŠVZ
Zadolžitve:
razrednik 4. Ka
Govorilne ure:
ČE 10.30-11.15
TOMŠIČ ISKRA, Nevenka
Predmeti:
SLO
Zadolžitve:
-
Govorilne ure:
PO 11.15-12.05
TRDAN, Vanda
Predmeti:
ZGO
Zadolžitve:
razredničarka 2. L, koordinatorka mednarodne dejavnosti
Govorilne ure:
ČE 9.15-10.00
01 300 72 42
TURŠIČ, Sabina
Predmeti:
KNO, KNT, LIČ, PED, MAN, MAS, CMS
Zadolžitve:
razredničarka 2. Ka
Govorilne ure:
TO 10.30-11.15
VADNOV, Valerija
Predmeti:
FIZ
Zadolžitve:
pomočnica ravnateljice, koordinatorka IND
Govorilne ure:
ČE 14.55-15.40
01 300 72 50
VENIGER, Neda
Predmeti:
ZDR, ILS
Zadolžitve:
-
Govorilne ure:
PE 8.25-9.10
VONČINA, Petra
Predmeti:
SLO
Zadolžitve:
razredničarka 2. Zb
Govorilne ure:
TO 8.25-9.10
VRHOVNIK, Katarina
Predmeti:
OZD, ZDR
Zadolžitve:
razredničarka 4. Fb
Govorilne ure:
PO 14.55-15.40
ZAVEC, Sara
Predmeti:
MBK, LTP, ZEK, IVB
Zadolžitve:
-
Govorilne ure:
PO 11.20-12.05
ŽAVBI, Poldka
Predmeti:
MGN, FIP, TOP, IZP
Zadolžitve:
organizatorka PUD v programu ZT
Govorilne ure:
ČE 14.55-15.40