Razpored popravnih, dopolnilnih in predmetnih izpitov

Spomladanski rok 2018

Razpored za spomladanski rok 2018

1. letnik

ODD. ŠIFRA DIJAKA PREDMET DATUM, URA PRAKTIČNO UČIL. PRA DATUM, URA PISNO UČIL DATUM, URA USTNO UČIL. UČITELJ
1. FA I/1653 BIO         2.7.18 10:00 K1 LAPUH Ida
I/1670 ANG     29.6.18 7:45 P5 29.6.18 9:20 K6 KOČEVAR KORBAR Mojca
1. FB I/1586 KEM     4.7.18 7:45 P5     GRADIŠAR Tina
I/1586 MAT     2.7.18 7:45 P5     ČALIĆ Petra
1. FC I/1719 ŠVZ 29.6.18 7:30 PRED ŠOLO         LUŠINA Branko
I/1719 BIO         2.7.18 10:20 K1 LAPUH Ida
I/1719 FIZ     3.7.18 7:45 P5     PETEK Angela
1. KA V/1630 SOM         2.7.18 7:40 K1 KOPČAVAR Viljemka
V/1630 KNO 29.6.18 7:30 K5         ROGELJ Anja
V/1633 KNO 29.6.18 7:30 K5         ROGELJ Anja
V/1633 LIČ 28.6.18 7:30 31         ROGELJ Anja
V/1633 ZGO         2.7.18 8:00   TRDAN Vanda
1. KB V/1636 MAT     2.7.18 7:45 P5     NOVOSELEC Mojca
V/1636 ANG     29.6.18 7:45 P5     DOBERŠEK Helena
V/1638 MAT     2.7.18 7:45 P5     NOVOSELEC Mojca
V/1638 SLO     29.6.18 7:45 P5     HORVAT Ksenija
V/1638 KEM     4.7.18 7:45 P5     RUPNIK Andreja
V/1652 BIO         29.6.18 7:40 K2 GORJAN Alenka
V/1652 MAT     2.7.18 7:45 P5     NOVOSELEC Mojca
V/1660 BIO         29.6.18 8:00 K2 GORJAN Alenka
V/1660 MAT     2.7.18 7:45 P5     NOVOSELEC Mojca
1. L II/1767 FIZ     29.6.18 7:45 P5     KRALJ Benjamin
II/1782 FKM     2.7.18 7:45 P5     RUPNIK Andreja
1. ZA IV/520 MGN 28.6.18 7:30 P1         ERJAVEC Bojan
IV/520 BIO -1del         29.6.18 9:00 K2 SERNEC Kristina
IV/520 BIO – 2del         3.7.18 10:00 K1 SERNEC Kristina
1. ZB IV/534 BIO         3.7.18 10:20 K1 SERNEC Kristina
IV/541 MGN 26.6.18 7:30 P1         LETONJA Jasmina
IV/541 IKT         2.7.18 8:00   13 MAGDEVSKI Zlatko
IV/541 SLO     4.7.18 7:45 P5 4.7.18 9:00 K4 VONČINA Petra
IV/547 MGN 26.6.18 7:30 P1         FABJAN Simon

2. letnik

ODD. ŠIFRA DIJAKA PREDMET DATUM, URA PRAKTIČNO UČIL. PRA DATUM, URA PISNO UČIL DATUM, URA USTNO UČIL. UČITELJ
2. FA I/1558 GEN         3.7.18 7:40 K1 KOPČAVAR Viljemka
I/1567 ANF         29.6.18 7:40 K1 KOPČAVAR Viljemka
I/1567 GEN         3.7.18 8:00 K1 KOPČAVAR Viljemka
I/1568 ANF         29.6.18 8:00 K1 KOPČAVAR Viljemka
I/1575 ANF         29.6.18 8:20 K1 KOPČAVAR Viljemka
I/1575 GEN         3.7.18 8:20 K1 KOPČAVAR Viljemka
I/1505 LDF 26.6.18 7:30 22         GRADIŠAR Tina
I/1505 GEN         4.7.18 7:40 K1 KOPČAVAR Viljemka
I/1505 MAT     2.7.18 7:45 P5     NOVOSELEC Mojca
I/1578 ANF         29.6.18 8:40 K1 KOPČAVAR Viljemka
2. FB I/1597 SLO     29.6.18 7:45 P5 29.6.18 9:20 K4 HORVAT Ksenija
I/1597 KEM     2.7.18 7:45 P5     RUPNIK Andreja
I/1602 KEM     2.7.18 7:45 P5     RUPNIK Andreja
I/1613 KEM     2.7.18 7:45 P5     RUPNIK Andreja
2. FC I/1615 ANF         29.6.18 9:00 K1 KOPČAVAR Viljemka
I/1615 GEN         3.7.18 8:40 K1 KOPČAVAR Viljemka
I/1623 RDN 3.7.18 7:30 27         LAPUH Ida
I/1629 ANF         29.6.18 9:20 K1 KOPČAVAR Viljemka
I/1639 RDN         2.7.18 9:40 K1 LAPUH Ida
I/1639 KEM     4.7.18 7:45 P5     POVHE LENART Sabina
2. KA V/1545 MAN 28.6.18 7:30 31         ROGELJ Anja
V/1555 SOM         2.7.18 8:00 K1 KOPČAVAR Viljemka
V/1555 ANG     29.6.18 7:45 P5 29.6.18 9:40 K6 DOBERŠEK Helena
V/1558 FIZ     29.6.18 7:45 P5     PETEK Angela
V/1561 SOM         2.7.18 8:20 K1 KOPČAVAR Viljemka
V/1566 SOM         2.7.18 8:40 K1 KOPČAVAR Viljemka
V/1590 KBK         29.6.18 8:20 K2 GORJAN Alenka
V/1590 SOM         3.7.18 9:40 K1 GORJAN Alenka
V/1595 KBK         29.6.18 8:40 K2 GORJAN Alenka
2. L II/1730 MMB 28.6.18 9:00 27         GRGUR Vesna
II/1730 KEM     2.7.18 7:45 P5     POVHE LENART Sabina
II/1730 BAF         4.7.18 8:00 K1 SERNEC Kristina
II/1740 MMB 28.6.18 9:00 27         GRGUR Vesna
II/1744 KEM     2.7.18 7:45 P5     POVHE LENART Sabina
II/1744 FIZ     29.6.18 7:45 P5     KRALJ Benjamin
2. ZA IV/441 FIP 26.6.18 7:30 P1         MOLEK Uroš
IV/441 ZMT         3.7.18 8:40 K3 SEDLAR Valerija
IV/446 FIP 28.6.18 7:30 P1         MOLEK Uroš
IV/447 FIP 28.6.18 7:30 P1         MOLEK Uroš
IV/447 FIZ     3.7.18 7:45 P5     KRALJ Benjamin
IV/450 FIP 26.6.18 7:30 P1         ERJAVEC Bojan
IV/451 FIP 26.6.18 7:30 P1         ERJAVEC Bojan
IV/451 ZMT-KEM     4.7.18 7:45 P5     GRADIŠAR Tina
IV/451 FIZ     3.7.18 7:45 P5     KRALJ Benjamin
IV/453 FIZ     29.6.18 7:45 P5     KRALJ Benjamin
IV/458 FIP 28.6.18 7:30 P1         ERJAVEC Bojan
IV/458 FIZ     3.7.18 7:45 P5     KRALJ Benjamin
IV/461 FIP 28.6.18 7:30 P1         MOLEK Uroš
IV/464 FIZ     3.7.18 7:45 P5     KRALJ Benjamin
2. ZB IV/474 FIZ     3.7.18 7:45 P5     KRALJ Benjamin
IV/477 FIZ     3.7.18 7:45 P5     KRALJ Benjamin
IV/482 FIP 26.6.18 7:30 P1         LETONJA Jasmina
IV/482 FIZ     3.7.18 7:45 P5     KRALJ Benjamin
IV/482 SLO     4.7.18 7:45 P5 4.7.18 9:00 K3 GOLC Lidija
IV/491 FIP 26.6.18 7:30 P1         LETONJA Jasmina
IV/491 FIZ     3.7.18 7:45 P5     KRALJ Benjamin
IV/493 FIP         4.7.18 8:00 K2 SEDLAR Valerija
IV/493 FIP 26.6.18 7:30 P1         LETONJA Jasmina
IV/493 FIZ     3.7.18 7:45 P5     KRALJ Benjamin

3. letnik

ODD. ŠIFRA DIJAKA PREDMET DATUM, URA PRAKTIČNO UČIL. PRA DATUM, URA PISNO UČIL DATUM, URA USTNO UČIL. UČITELJ
3. FA I/1467 OZD         2.7.18 8:00 K3 ČERIN Marija
I/1374 MAT     3.7.18 7:45 P4     HAFNER Marijan
I/1374 RDN 29.6.18 8:30 21         PRIJATELJ Nadja
I/1469 RDN     29.6.18 7:45 P5     PRIJATELJ Nadja
I/1375 RDN 29.6.18 8:30 21         PRIJATELJ Nadja
I/1375 OZD         2.7.18 8:20 K3 ČERIN Marija
I/1473 MAT     3.7.18 7:45 P4     HAFNER Marijan
I/1479 MAT     3.7.18 7:45 P4     HAFNER Marijan
I/1395 OZD         2.7.18 8:40 K3 ČERIN Marija
I/1487 AZD 2.7.18 7:30 21         ŠTRALLEGER Silvo
3. FB I/1493 AZD 2.7.18 7:30 21         ŠTRALLEGER Silvo
I/1493 OZD         3.7.18 9:40 K4 VRHOVNIK Katarina
I/1495 OZD 29.6.18 7:30 22         VRHOVNIK Katarina
I/1513 MAT     3.7.18 7:45 P4     HAFNER Marijan
I/1514 RDN 2.7.18 10:40 K1         LAPUH Ida
I/1514 SLO     29.6.18 7:45 P5 29.6.18 9:40 K4 HORVAT Ksenija
I/1514 MAT     3.7.18 7:45 P4     HAFNER Marijan
I/1516 SLO     4.7.18 7:45 P5 4.9.18 9:20 K4 HORVAT Ksenija
I/1516 ZDR 28.6.18 7:30 21         VENIGER Neda
I/1516 OZD 29.6.18 7:30 22         VRHOVNIK Katarina
I/1516 AZD 2.7.18 7:30 21         ŠTRALLEGER Silvo
I/1520 RDN 3.7.18 7:30 27         LAPUH Ida
I/1520 AZD 2.7.18 7:30 21         ŠTRALLEGER Silvo
I/1522 ZDR 28.6.18 7:30 21         VENIGER Neda
3. FC I/1523 ZDR     2.7.18 7:45 P5     VENIGER Neda
I/1525 AZD     3.7.18 7:45 P4 3.7.18 9:20 K4 ŠTRALLEGER Silvo
I/1525 AZD 2.7.18 7:30 21         ŠTRALLEGER Silvo
I/1531 ZDR 28.6.18 7:30 21         VENIGER Neda
I/1531 OZD 29.6.18 7:30 22         ČERIN Marija
I/1550 ZDR     2.7.18 7:45 P5     VENIGER Neda
3. KA V/1491 ŠVZ 29.6.18 7:30 PRED ŠOLO         ŠVEGL Matej
V/1493 KNO 29.6.18 7:30 K5         ROGELJ Anja
V/1493 KNT 28.6.18 7:30 31         ROGELJ Anja
V/1494 MAS 28.6.18 7:30 31         ROGELJ Anja
V/1495 ŠVZ 29.6.18 7:30 PRED ŠOLO         ŠVEGL Matej
V/1502 ŠVZ 29.6.18 7:30 PRED ŠOLO         ŠVEGL Matej
3. KB V/1541 KNO 29.6.18 7:30 K5         KOLMANČIČ Mateja
V/1509 KNT 28.6.18 7:30 31         KOGOVŠEK G. Darja
V/1516 MAN 28.6.18 7:30 31         KOGOVŠEK G. Darja
V/1516 PED 29.6.18 7:30 K5         KOGOVŠEK G. Darja
V/1524 MAS 28.6.18 7:30 31         KOGOVŠEK G. Darja
3. L II/1702 FKM     2.7.18 7:45 P5     POVHE LENART Sabina
II/1702 FKM 29.6.18 7:30 21         POVHE LENART Sabina
II/1709 FKM 28.6.18 7:30 21         POVHE LENART Sabina
II/1709 MBK 3.7.18 7:30 21         ZAVEC Sara
II/1709 LHT 2.7.18 7:30 27         PIVK Breda
II/1719 FKM 29.6.18 7:30 21         POVHE LENART Sabina
3. ZA IV/386 IZP 28.6.18 7:30 11         ŽAVBI Poldka
IV/392 MAT     3.7.18 7:45 P4     HAFNER Marijan
IV/395 ANG     3.7.18 7:45 P5 3.7.18 9:20 K6 KOČEVAR KORBAR Mojca
IV/395 SLO     29.6.18 7:45 P5 29.6.18 10:00 K4 HORVAT Ksenija
IV/401 FIZ     29.6.18 7:45 P5     KRALJ Benjamin
IV/404 IZP 29.6.18 7:30 11         ERJAVEC Bojan
IV/404 ANG     3.7.18 7:45 P5 3.7.18 9:40 K6 KOČEVAR KORBAR Mojca
IV/440 MAT     3.7.18 7:45 P4     HAFNER Marijan
IV/377 TOP 29.6.18 7:30 11         ŽAVBI Poldka
IV/427 FIP 29.6.18 7:30 11         FABJAN Simon

4. letnik

ODD. ŠIFRA DIJAKA PREDMET DATUM, URA PRAKTIČNO UČIL. PRA DATUM, URA PISNO UČIL DATUM, URA USTNO UČIL. UČITELJ
4. FC I/1435 RDN         2.7.18 9:00 K3 PRIJATELJ Nadja
I/1435 RDN 29.6.18 7:30 21         PRIJATELJ Nadja
I/1435 SLO     4.7.18 7:45 P5 4.7.18 9:20 K3 LAVRIČ Vesna
I/1459 ZDR         3.7.18 10:00 K4 VRHOVNIK Katarina
4. KB V/1472 KNO 29.6.18 7:30 K5         KOLMANČIČ Mateja
V/1472 KNT 28.6.18 7:30 31         KOLMANČIČ Mateja
V/1472 KNE 2.7.18 7:30 31         KOGOVŠEK G. Darja
4. L II/1634 ŠVZ 29.6.18 7:30 PRED ŠOLO         KUJAVEC Darinka
II/1634 PRN         3.7.18 8:20 K2 GRGUR Vesna
II/1634 MAT     2.7.18 7:45 P5     HORZELENBERG Mirjam
II/1663 FKM         29.6.18 8:00 K3 PIVK Breda
II/1668 FKM         29.6.18 8:20 K3 PIVK Breda
II/1669 FKM         29.6.18 8:40 K3 PIVK Breda
II/1669 LHT         3.7.18 8:00 K2 PIVK Breda
4. ZA IV/336 DAP-PPM         3.7.18 8:00 K3 SEDLAR Valerija
4. ZB IV/351 DAP         3.7.18 8:20 K3 SEDLAR Valerija

Razpored se lahko še spremeni v primeru višje sile – napačno izpolnjena prijava, bolezen, ipd.