Razpored popravnih, dopolnilnih in predmetnih izpitov

Jesenski rok 2020

Razpored za jesenski rok 2020

1. letnik

ODD. ŠIFRA DIJAKA PREDMET / MODUL DATUM, URA PRAKTIČNO UČIL. DATUM, URA PISNO UČIL. DATUM, URA USTNO UČIL. UČITELJ
1. KB V-1793 SOM 19.8.20 8:20 P4 KOPČAVAR Viljemka
1. L II-1820 KEM 17.8.20 9:00 14 GRADIŠAR Tina
II-1820 FIZ 19.8.20 7:45 14 PETEK Angela
II-1821 KEM 17.8.20 9:00 14 GRADIŠAR Tina
1. ZA IV-629 MAT 19.8.20 7:45 14 HAFNER Marijan
IV-638 MGN 17.8.20 9:00 14 PERINČIČ M. Jasna
IV-638 MAT 19.8.20 7:45 14 HAFNER Marijan
IV-652 MAT 19.8.20 7:45 14 HAFNER Marijan
IV-652 KEM 17.8.20 9:00 14 GRADIŠAR Tina
1. ZB IV-658 MAT 19.8.20 7:45 14 HAFNER Marijan
IV-675 MGN 17.8.20 9:00 P1 FABJAN Simon

2. letnik

ODD. ŠIFRA DIJAKA PREDMET / MODUL DATUM, URA PRAKTIČNO UČIL. DATUM, URA PISNO UČIL. DATUM, URA USTNO UČIL. UČITELJ
2. FB I-1783 ANF 17.8.20 9:00 P4 KOPČAVAR Viljemka
I-1783 GEN 20.8.20 8:20 P4 KOPČAVAR Viljemka
I-1788 ANF 17.8.20 9:00 14 KOPČAVAR Viljemka
I-1788 GEN 20.8.20 7:45 14 KOPČAVAR Viljemka
2. KA V-1788 KNO 17.8.20 10:15 K5 17.8.20 9:00 14 ROGELJ Anja
V-1788 KIZ 19.8.20 7:45 14 ŠILC Maja
V-1788 SOM 18.8.20 8:00 P6 ŠILC Maja
2. KB V-1702 KBK 19.8.20 8:00 P4 KOPČAVAR Viljemka
V-1702 SKO 18.8.20 9:00 22 ŠILC Maja
V-1702 SOM 20.8.20 8:00 P4 KOPČAVAR Viljemka
V-1702 LIČ 17.8.20 10:15 K5 KOGOVŠEK G. Darja
2. ZA IV-591 ZMT 17.8.20 9:20 P6 SEDLAR Valerija
2. ZB IV-611 MAT 19.8.20 7:45 14 NOVOSELEC Mojca

3. letnik

ODD. ŠIFRA DIJAKA PREDMET / MODUL DATUM, URA PRAKTIČNO UČIL. DATUM, URA PISNO UČIL. DATUM, URA USTNO UČIL. UČITELJ
3. FA I-1615 RDN 19.8.20 9:00 P6 PRIJATELJ Nadja
I-1655 MAT 19.8.20 7:45 14 HAFNER Marijan
3. FB I-1505 OZD 19.8.20 8:40 P6 VRHOVNIK Katarina
I-1505 RDN 17.8.20 9:20 P4 LAPUH Ida
I-1699 MAT 19.8.20 7:45 14 ČALIĆ Petra
I-1699 RDN 17.8.20 9:00 14 LAPUH Ida
3. KB V-1650 MAS 17.8.20 10:15 K5 17.8.20 9:00 14 KOLMANČIČ Š.Mateja
3. ZA IV-473 MAT 19.8.20 7:45 14 ČALIĆ Petra

4. letnik

ODD. ŠIFRA DIJAKA PREDMET / MODUL DATUM, URA PRAKTIČNO UČIL. DATUM, URA PISNO UČIL. DATUM, URA USTNO UČIL. UČITELJ
4. FA I-1525 OZD 18.8.20 8:20 P4 GABROVŠEK Ljubica
I-1525 OZD-BOF 17.8.20 9:00 16 VRHOVNIK Katarina
I-1525 ILS 19.8.20 9:40 P6 PRIJATELJ Nadja
I-1525 ZDR 20.8.20 9:00 P6 VRHOVNIK Katarina
I-1526 ILS 17.8.20 9:40 16 PRIJATELJ Nadja
I-1526 RDN 18.8.20 7:45 21 19.8.20 8:20 P6 PRIJATELJ Nadja
I-1563 ZDR 17.8.20 9:20 16 VRHOVNIK Katarina
I-1563 RDN 19.8.20 8:00 P6 PRIJATELJ Nadja
I-1570 OZD 18.8.20 8:30 P4 GABROVŠEK Ljubica
I-1570 OZD-BOF 17.8.20 9:10 16 VRHOVNIK Katarina
4. FC 18/19 I-1537 OZD 17.8.20 10:00 16 ČERIN Marija
I-1537 ZDR 19.8.20 9:20 P6 VRHOVNIK Katarina
4. ZA IV-441 MAT 19.8.20 7:45 14 HAFNER Marijan
IV-441 DAP 17.8.20 9:00 P6 SEDLAR Valerija

Razpored se lahko še spremeni v primeru višje sile – napačno izpolnjena prijava, bolezen, ipd.